Wyobraźcie sobie …

 

… że za kilkanaście lat razem ze swoimi dziećmi otwieracie wielki album ze zdjęciami. I raz jeszcze cieszycie się, widząc te trwające w nieskończoność, zakochane w sobie spojrzenia, te zastygłe w czasie przyjazne uśmiechy, w tle Waszych Bliskich ubranych odświętnie, stoły uginające się od potraw, czerwone kokardki na świecach oraz ukochaną ciocię uchwyconą w zabawnej pozie. Te i setki innych ulotnych detali sprawiają, że to najpiękniejsze Wspomnienie znów ożywa.

Dzień Waszego Ślubu – moment tak wyjątkowy.

I widząc kolejne wysmakowane ujęcia, przebogate palety kolorów i ostrość pozwalającą cieszyć się nawet po latach najdrobniejszymi szczegółami tamtych chwil, spoglądacie wstecz i już wiecie, jak ważne było wybranie naprawdę dobrych fotografów.

Tego właśnie Wam życzymy!

Nazywamy się Kamila i Andrzej i zajmujemy się fotografią ślubną. Działamy na terenie Województwa Zachodniopomorskiego i okolic. Naszą pasją jest utrwalanie piękna wspomnień w najwyższej jakości. Zatrzymamy dla Was nie tylko to, co widać, ale też to, co czuć. Dzień Waszego Ślubu przefiltrujemy przez naszą nieograniczoną kreatywność, wyczucie smaku oraz inżynieryjną precyzję – byście po latach mogli nadal do niego wracać i poczuć raz jeszcze tamtą wyjątkową atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz kontaktu z nami.

Napisz do Nas!

"Gdy słowa stają się niejasne, skupiam się na fotografii. Gdy obraz staje się niewystarczający, zadowalam się ciszą" - Ansel Adams

78
Zrealizowanych

Ślubów

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, mawiają

"Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki" - Angela Carter