coś o nas

Wyobraźcie sobie …

… że za kilkanaście lat razem ze swoimi dziećmi otwieracie wielki album ze zdjęciami. I raz jeszcze cieszycie się, widząc te trwające w nieskończoność, zakochane w sobie spojrzenia, te zastygłe w czasie przyjazne uśmiechy, w tle Waszych Bliskich ubranych odświętnie, stoły uginające się od potraw, czerwone kokardki na świecach oraz ukochaną ciocię uchwyconą w zabawnej pozie. Te i setki innych ulotnych detali sprawiają, że to najpiękniejsze Wspomnienie znów ożywa.

Dzień Waszego Ślubu – moment tak wyjątkowy.

I widząc kolejne wysmakowane ujęcia, przebogate palety kolorów i ostrość pozwalającą cieszyć się nawet po latach najdrobniejszymi szczegółami tamtych chwil, spoglądacie wstecz i już wiecie, jak ważne było wybranie naprawdę dobrych fotografów.

Tego właśnie Wam życzymy!

Nazywamy się Kamila i Andrzej i zajmujemy się fotografią ślubną. Działamy na terenie Województwa Zachodniopomorskiego i okolic. Naszą pasją jest utrwalanie piękna wspomnień w najwyższej jakości. Zatrzymamy dla Was nie tylko to, co widać, ale też to, co czuć. Dzień Waszego Ślubu przefiltrujemy przez naszą nieograniczoną kreatywność, wyczucie smaku oraz inżynieryjną precyzję – byście po latach mogli nadal do niego wracać i poczuć raz jeszcze tamtą wyjątkową atmosferę.

W rodzinie siła…

Kamila i Andrzej – dzielą se sobą chwile prywatne oraz zawodowe; rodzice bystrej i upartej Adrianny uzdolnionej muzycznie ( to raczej odziedziczyła po mamie, ten drugi rodzic fałszuje).
W wolnych chwilach lubią razem gotować zdrowe potrawy. W niedalekiej przyszłości chcieliby zająć się amatorską przydomową uprawą warzyw na własne potrzeby.
Posiadają bezimiennego kota w kolorze czarno białym.
Na emeryturze planują się przeprowadzić na Marsa lub Wenus 🙂

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się

z naszą stroną internetową

oraz kontaktu z nami.

Napisz do Nas!